Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
 

Dnia 20.03.2014 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w gminie Lewin Kłodzki odbył się Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców i Dziewcząt. Główną nagrodą był puchar Dyrektora Zespołu Przedszkolno-szkolnego w Lewinie Kłodzkim. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych ( dziewczynki i chłopcy). W rozgrywkach rywalizowała młodzież z pobliskich gimnazjów tj. Społeczne Gimnazjum w Kudowie- Słonem , Publiczne Gimnazjum w Kudowie Zdroju oraz gospodarze- Gimnazjum z Lewina Kłodzkiego. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 3 miejsce, minimalnie ustępując gospodyniom. Pierwsze miejsce zdobyły zawodniczki z Kudowy a ostatnie z gimnazjum w Słonem .

   

Wśród chłopców bezkonkurencyjnymi, z kompletem zwycięstw okazali się nasi reprezentanci, wygrywając ze Słonym 5:0, z Kudową 1:0 oraz Lewinem 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń naszej szkoły Bartek Staniszewski, który zdobył tytuł „Króla Strzelców ”. Najlepszą bramkarką turnieju została również nasza uczennica Paulina Kijanka, która zachowała czyste konto bramkowe. Zawody były przeprowadzone w sportowej, ale sympatycznej atmosferze, zgodnie z zasadami „fair play”.

 

 

 

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.