Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Dar Serca dla dzieci z Piszkowic

        Grudzień jest szczególnym czasem dla każdego człowieka. Dzieci piszą listy do Mikołaja prosząc go o kolejne zabawki  lub wymarzony telefon. Wśród radosnych krzyków w gronie kochających ich członków rodziny najczęściej pojawiają się te wyśnione prezenty. Warto jednak w tym szczególnym okresie podkreślić wagę dzielenia się z innymi. Nie wszystkie dzieciaki mogą liczyć na uścisk mamy, uśmiech drugiego człowieka, a ich marzenia sięgają spraw, nad którymi my często nawet się nie zastanawiamy.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki środków czystości dla dzieci z  Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach. Każda rzecz przyniesiona przez uczniów naszej szkoły to wspaniały dar serca. W środę 6 grudnia zawieźliśmy nasze paczki. Wraz z innymi „PRZYJACIÓŁMI PISZKOWIC” obejrzeliśmy wzruszające przedstawienie przygotowane przez dzieci i ich opiekunów. Spotkaliśmy wyjątkowych ludzi w szczególny sposób niosących pomoc innym. Zobaczyliśmy świat, gdzie inni potrafią cieszyć się z drobiazgów, których my często nie doceniamy. Wszyscy pracownicy niesamowicie angażują się w pracę na rzecz funkcjonowania tej placówki. Pragnę zachęcić nauczycieli, rodziców oraz uczniów MZS w Dusznikach-Zdroju do udziału w kolejnych akcjach prowadzonych na rzecz tego ośrodka. Przed świętami jeszcze raz wybieramy się z życzeniami świątecznymi do tego szczególnego miejsca. Kontynuujemy zbiórkę środków czystości.

Dziękuję uczennicom gimnazjum: Patrycji i Paulinie za pomoc w pakowaniu podarunków, zaangażowanie podczas Jasełek w Piszkowicach, a panu Leszkowi za bezpieczne dostarczenie nas na miejsce. 

                     Piszkowice-1 Piszkowice-2 Piszkowice-3 

                     Piszkowice-4 Piszkowice-5 Piszkowice-6

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.