Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Kolejny sukces biathlonistów

W miniony weekend (31.05-01.06) w Kościelisku odbyły się „Ogólnopolskie zawody dzieci i młodzieży w biathlonie”. Na dwudniową rywalizację złożyły się dwie konkurencje indywidualne: bieg sprinterski i indywidualny.
Zawody rozegrane pod Giewontem były pierwszymi w tym sezonie zaliczanymi do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski.

Z dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Kamila Żuk, która w biegu sprinterskim zajęła II miejsce. Udany start odnotowała także Daria Bernacka. W biegu indywidualnym wywalczyła III miejsce.

Świetną formą wykazali się chłopcy. Fantastyczny start odnotował Szymon Twardzik, który w kategorii Juniorów Młodszych, w biegu indywidualnym zdobył I miejsce, a w biegu sprinterskim wywalczył  II miejsce.

Wielką radość sprawili nam Młodzicy. Norbert Leszczyński uplasował się na I miejscu w biegu sprinterskim. W biegu indywidualnym triumfował Łukasz Bałęczny, który obok złotego medalu uzyskał III lokatę w biegu sprinterskim.

Sukcesy naszych zawodników po raz kolejny sprawiły całej społeczności szkolnej wielką radość. W najbliższą sobotę i niedzielę kolejne starty ekipy Dusznickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zapraszamy wszystkich na Jamrozową Polanę do kibicowania i trzymania kciuków za utalentowanych biathlonistów.

 

 

 

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.