Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

Dolnośląskie biegi przełajowe

Dnia 8 października 2015 roku odbyły się w Olszynie/k Zgorzelca Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Awans do tej rangi zawodów uzyskały szkoły, które tydzień wcześniej wywalczyły tytuły Mistrzów Powiatu. Nasza reprezentacja zdecydowanie wygrała Powiat Kłodzki i tym samym znalazła się w wielkim finale. W zawodach wzięło udział 25 sztafet dziewcząt i 27 sztafet chłopców ze szkół podstawowych, 27 sztafet kobiecych i 26 sztafet męskich reprezentujących szkoły gimnazjalne Dnia 8 października 2015 roku odbyły się w Olszynie/k Zgorzelca Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Awans do tej rangi zawodów uzyskały szkoły, które tydzień wcześniej wywalczyły tytuły Mistrzów Powiatu. Nasza reprezentacja zdecydowanie wygrała Powiat Kłodzki i tym samym znalazła się w wielkim finale.

Biegi przełajowe-6 Biegi przełajowe-2 Biegi przełajowe-1 Biegi przełajowe-8

W zawodach wzięło udział 25 sztafet dziewcząt i 27 oraz 20 sztafet dziewcząt i 19 sztafety chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie w zawodach walczyło 1340 zawodników. Razem z zawodnikami rezerwowymi i opiekunami do Olszyny przyjechało prawie 2000 osób.
Trasa była bardzo wymagająca, liczne zakręty oraz długi podbieg oraz deszcz dawał o sobie znać podczas biegu. Reprezentacja Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Oleśnicy wybiegała na 5 miejscu wśród sztafet męskich na dystansie 10x 1500 m. Pozostał mały żal bo do podium zabrakło naprawdę niewiele. Była to największa jednodniowa impreza jaką w ciągu roku szkolnego organizuje SZS Dolny Śląsk w ramach współzawodnictwa sportowego szkół w województwie dolnośląskim. Jeszcze raz dziękuje Panom z Naszej Szkoły ,że dali z siebie wszystko i dostarczyli tylu wrażeń i emocji.

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.