Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


 

Projekty gimnazjalne

Tematy projektów klasy II GS

Wychowawca: D. Axmann-Fabia

Grupa

Skład

Temat

Nauczyciel

1

  1. E. Liberska
  2. O. Buda
  3. K. Szubert

Slow food vs Fast Food – moda czy zdrowy rozsądek?

P. Kotarska

2.

  1. M. Pierzchalska
  2. Ł. Krzyżak
  3. R. Wojnar
  4. S. Mikulewicz

Izaak Newton – życie, osiągnięcia naukowe ze szczególnym uwzględnieniem zasad dynamiki.

R. Rajzer

3.

  1. D. Kanarski
  2. Ł. Bałęczny
  3. N. Leszczyński
  4. K. Nyga

Festiwale muzyczne w Polsce – historia i laureaci.

A. Gbyl

4.

  1. K. Malinowska
  2. K. Opalach
  3. P. Kijanka
  4. A. Cieszyński

Bezruch to twój ruch.

E. Sokala

5.

  1. A. Urban
  2. N. Giemza
  3. A. Sługocka

Dach-Lander – podróż po najpiękniejszych miejscach, wartych obejrzenia, zwiedzenia.

M. Stwertetschka

6.

  1. J. Kazimierczak
  2. J. Daniel
  3. K. Wojtaszczyk
  4. M. Najwer

Relacje w Trójcy św., pochodzenie, przymioty, znamiona.

J. Uljasz

Tematy projektów klasy II GO

Wychowawca: E. Sokala

Grupa

Skład

Temat

Nauczyciel 

1

 

 

  1. Daniel Jażwiecki
  2. Dawid Niewójt
  3. Damian Biechowiak
  4. Damian Trzciński

Reklama, czyli jak oddziaływać na psychikę człowieka, język, obraz, treść i dźwięk reklamy.

D. Axmann-Fabia

2

  1. Irena Grygiel
  2. Alicja Dacyszyn
  3. Stanisław Klimek
  4. Martyna Tarkiewicz
  5. Justyna Szuberska

Kolory w naturze.

E. Galler

3

  1. Przemysław Grygiel
  2. Kacper Tucholski
  3. Kamil Mularz
  4. Mateusz Sosna

Piotr Polak – rycerz homelskiego zamku. Czyli jakie były dzieje ziemi Kłodzkiej i homelskiej warowni w dobie wojen husyckich.

R. Cetnarowicz

4

  1. Konrad Wrzal
  2. Patryk Sowa
  3. Arek Tucholski
  4. Kacper Rzońca
  5. Janusz Karmazyn

Animacja komputerowa.

M. Berezecki

5

  1. Natalia Nowakowska
  2. Kacper Grzesiak
  3. Natalia Czycz
  4. Adrianna Naglik

Ekstremalne zjawiska pogodowe.

W. Tobiczyk

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.