Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Ukryte talenty

Są w naszej szkole osoby: skromne, niezwykle pracowite, a przy tym diabelsko utalentowane. Taka mieszanka musi skutkować sukcesami na artystycznym poletku. Co więcej odkryłam w nich talent pedagogiczny, gdyż nie łatwo ujarzmić dwudziestkę przedszkolaków, z których każdy musi być pierwszy, teraz, natychmiast i..........już. Uffff.....O kim mowa? O czterech świetnych dziewczynach: Karolinie Zarównej, Kamili Sowie, Joasi Rzeszutek i Dominice Konarzyckiej.

 

Wszystkie uczą się w II klasie gimnazjum i już od jakiegoś czasu pracują wytrwale nad projektem gimnazjalnym. Wraz z grupą przedszkolną sześciolatków, których wychowawcą jest przemiła Pani Dorotka Trzeciak, przygotowują przedstawienie kukiełkowe " O czterech muzykantach z Bremy". 

 

Spójrzcie proszę na efekty ich pracy. Kończą właśnie pierwszy etap przygotowań polegający na wskrzeszeniu do życia teatralnego głównych bohaterów spektaklu.

 

                       grupa Karoliny

                                                          grupa Kamili

                           grupa Dominiki

Życzymy Wam wytrwałości i nadal wielkiego zapału w pracy z maluchami oraz kreatywności /chociaż o to się nie martwię./ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.