Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Niebieski projekt

W tym roku po raz drugi nasza szkoła włącza się do międzynarodowej akcji NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU. Pragniemy zainteresować nasze środowisko problemami niepełnosprawności. Pokazać wyjątkowość ludzi, którzy może inaczej wyglądają lub dziwnie się zachowują, ale potrafią obdarować nas wspaniałym szczerym uśmiechem i podarować nam najcenniejszy skarb - ich prawdziwą przyjaźń. W tym roku opowiemy nie tylko o AUTYŹMIE. Zwrócimy uwagę na inne problemy, z którymi borykają się dzieci i dorośli na świecie. Postaramy się wszystkich naszych uczniów włączyć do wspólnych działań i zabawy. Pragniemy kolejny raz udowodnić, że INNY – nie znaczy GORSZY.

Mimo, że kwiecień jest miesiącem naszej akcji, my zaczynamy już dzisiaj - 21 marca przygotowałyśmy happening „Niebieskie stopy”. Dzieciaki z ciekawością i podekscytowaniem podeszły do zadania. Wspaniale się bawiły mocząc swoje stopy w niebieskiej i żółtej farbie. Biegały i skakały po rozłożonym w sali materiale. Najtrudniejsze było wytarcie tej farby z ich stópek. Im jednak nadal było mało. Tworzyli wspaniałe kompozycje malując palcami ( w pierwszym założeniu palcami– bo ręce były brudne po łokcie). Przepraszamy rodziców za pomalowane ubrania- zabawa była naprawdę wyśmienita…

Na kolejne ciekawe zajęcia zapraszamy po świętach, połączymy je ze wspaniałym świętem naszej szkoły- CHOPINALIAMI.

Niebiescy-3 Niebiescy-1 Niebiescy-2 Niebiescy-4

Niebiescy-5 Niebiescy-6 Niebiescy-7 Niebiescy-8

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.