Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

"Niebieskie oblicze dla autyzmu"

Pierwszy tydzień naszych działań związanych z akcją „NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU” jest już za nami. Podczas zajęć terapeutycznych przygotowywałyśmy z dzieciakami rozmaite maski w ramach happeningu „MOJE NIEBIESKIE OBLICZE”, uczniowie malowali prace palcami, wykonali plakaty dotyczące akcji. W klasie I GO odbyły się zajęcia informacyjno- integracyjne, podczas których uczniowie zmierzyli się z tworzeniem listy pytań związanych z autyzmem i zespołem Aspergera. Udało nam się odpowiedzieć na większość z nich, jednak w podsumowaniu zaprosili nas, ponieważ ich zdaniem temat nie został wyczerpany. Postaramy się odwiedzić jeszcze tę klasę.

W piątek 8 kwietnia spotkałyśmy się na NIEBIESKIEJ NOCY W SZKOLE. Ucieszyło nas tak duże zainteresowanie. W zabawach uczestniczyło 26 dzieciaków ze szkoły podstawowej , a we wszystkim otrzymałyśmy wsparcie od siedmiu uczniów gimnazjum. Od godziny 19.00 spędzaliśmy miło czas na rozmaitych grach i zabawach. Jędrzej skupił przy sobie grupę uczniów uwielbiających gry planszowe. Karolina i Gosia wspaniale sprawdziły się jako „szefowe” drużyn podczas zajęć terapeutycznych. Przygotowywaliśmy i jedliśmy wspólną kolację. Kiedy już było ciemno, wyruszyliśmy na poszukiwanie NIEBIESKICH SKARBÓW ukrytych w szkole. Nie obyło się bez bitwy na poduszki, bajki na dobranoc, a zaraz potem gry w koszykówkę prowadzonej przez Darię i Sandrę.

Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Zmęczeni, ale zadowoleni rozstaliśmy się około północy. Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć takie spotkanie.

Dla autyzmu 2016-1 Dla autyzmu 2016-3 Dla autyzmu 2016-12 Dla autyzmu 2016-10

Dla autyzmu 2016-6 Dla autyzmu 2016-7 Dla autyzmu 2016-11 Dla autyzmu 2016-8

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.