Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

III Festiwal Nauki

Wakacje tuż, tuż, a w dusznickim Gimnazjum i Liceum jeszcze jeden dydaktyczny akord: Festiwal Nauki z udziałem wykładowców z wrocławskich uczelni. Już w poniedziałek zapraszamy amatorów piłki nożnej na pasjonujący, bardzo na czasie, wykład dr Adama Sieradzkiego "Euro 2016 - praktyczne wykorzystanie praw fizyki". W tym dniu swoją nieszablonową wiedzą o Wikingach pochwalą się Gimnazjaliści. Będzie magicznie i tajemniczo...W środę warsztaty o prawach człowieka poprowadzi prof. Larysa Leszczenko, a o Gruzji opowie prof. Pikria Asanishwili - nasz gość z Uniwersytetu w Tibilisi. W czwartek zaplanowaliśmy warsztaty poświęcone przełamywaniu stereotypów i uprzedzeń odnośnie odmienności. Jak funkcjonować w środowisku z niepełnosprawnością, dowiemy się od przedstawicieli z Fundacji "Promyk Słońca". Wykłady mają charakter otwarty, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do gmachu Liceum.
Drodzy Uczniowie, może tak na przekór wszystkiemu frekwencja na zajęciach szkolnych w ostatnim tygodniu nauki będzie wynosić 100%. Obiecujemy, nie będzie żadnych sprawdzianów. :)

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.