Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Sprzątanie Świata

23 września - już kalendarzowa jesień .. ale jaka !! piękna, słoneczna, kolorowa! W tym dniu uczniowie naszej szkoły z opiekunami wzięli udział w akcji ,,Góry są w porządku” zorganizowanej przez Fundację Qdowa i Park Narodowy Gór Stołowych.

Przeszliśmy trasę Duszniki PKP-Błędne Skały-Ostra Góra-okolice Pasterki - do Karłowa po drodze zbierając śmieci.Na mecie spotkaliśmy się z uczniami z Radkowa, Kudowy i Szczytnej.

Organizatorzy przygotowali ognisko i poczęstunek , świeże powietrze ,trochę kilometrów w nogach no i ….apetyty dopisywały :-) W pięknym plenerze PNGS w Eko-miasteczku czekały jeszcze inne atrakcje ,gry i zabawy edukacyjne.Warsztaty malowania motywów ekologicznych na płóciennych torbach cieszyły się dużym zainteresowaniem ( wśród opiekunów także :-)!Było spotkanie z podróżnikiem Piotrem Hozelą i twórcą programu,Poszukiwanie historii” Radosławem Biczakiem. To był naprawdę fantastyczny dzień, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu połaczona z dobrze wypełnionym zadaniem dbania o swoje najbliższe środowisko i super zabawa !!
Dziękujemy organizatorom za świetną i doskonale przygotowaną Akcję.
GÓRY SĄ W PORZĄDKU

Góry są w porządku-5 Góry są w porządku-6 Góry są w porządku-2 Góry są w porządku-7

Zdjęcia Fundacja "Qudowa"

Podziękowania dla wszystkich uczniów uczestniczących w Rajdzie za zaangażowanie i fajną wspólną zabawę tj.kl.IIGO, IIIGO. IIG, a także opiekunom paniom E.Galler, W.Tobiczyk, ojcu Kajetonowi oraz panu D.Baczmńskiemu :-)

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.