Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Święto Edukacji Narodowej

14 października, jak co roku, w naszej szkole obchodzono Święto Edukacji Narodowej. Wszyscy uczniowie ubrani na galowo, często z kwiatkiem w dłoni, spieszyli do swoich ulubionych nauczycieli, by podziękować im za cierpliwość, uśmiech i codzienny trud. Także urwisy, którym zdarza się coś „zmalować”, zauważyły, że tego dnia jest jakby inaczej, wyjątkowo.

Tegoroczny uroczysty apel w Szkole Podstawowej przygotowany przez uczniów klas 5a, 6a i 6b pod opieką pani Izabeli Wyciszkiewicz i Ludmiły Jastrzębskiej oraz chór szkolny „Tarantella” prowadzony przez panią Agnieszkę Gbyl rozpoczął się pięknymi życzeniami skierowanymi do nauczycieli. Mimo że uczniowie często narzekają na belfrów, to wiedzą, jak wiele wysiłku musi włożyć każdy nauczyciel, by osiągnąć zamierzony cel. Za ten wysiłek nasi recytatorzy dziękowali wierszami, życzeniami i życzliwym uśmiechem.

 

 

Na zakończenie apelu głos oddano Pani Dyrektor, która złożyła życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.

Trzeba przyznać, że ten dzień był wyjątkowy. Dla takich chwil, dla tych uśmiechniętych twarzyczek ze szkolnego korytarza – warto uczyć.

Piękną dekorację przygotowali pani Renata Pierzchała i Grzegorz Staniszewski, za co serdecznie dziękujemy.

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.