Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


 

Wiadomości ze szkoły

Wyniki konkursu "Wsi spokojna, wsi wesoła"

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„WSI SPOKOJNA, WSI WESOŁA - WĘDRÓWKI SZLAKIEM OSKARA KOLBERGA”

/W RAMACH PROJEKTU KULTUROWEGO CHOPINALIA 2017/

 

GRAND PRIX

Agata Łaba – Hrubieszów

Opiekun :  Aneta Franke

KATEGORIA I – PRZEDSZKOLE

I MIEJSCE

Julia Skrzypiec – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

Joanna Ptak – Lubawka

Opiekun :  Alicja Kozdrowska 

II MIEJSCE

Inga Radomska – Rybnik

Opiekun:   Katarzyna Michalik – Kiszka

Aleksandra Garus – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

III MIEJSCE

Maria Sławek – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

WYRÓŻNIENIA

Bożena Cebula – Lubawka

Opiekun:  Alicja Kozdrowska

Borys Węglorz – Duszniki – Zdrój

Opiekun:  Dorota Kot – Pustuła

Kinga Głód – Lubawka

Opiekun: Elżbieta Łazarz

Jagoda Klag – Lubawka

Opiekun: Marta Kwiatkowska

Maja Koch – Lubawka

Opiekun: Agnieszka Kmak

Blanka Mrugalska – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

KATEGORIA II – KLASY I – III

I MIEJSCE

Antonina Kuban – Polanica – Zdrój

Opiekun:   Bogumiła Rozwadowska

Oliwia Raczek – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

II MIEJSCE

Zuzanna Żylińska – Polanica – Zdrój

Opiekun:   Bogumiła Rozwadowska

Nikola Kopeć – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

 

III MIEJSCE

Weronika Szczęsny – Polanica - Zdrój

Opiekun:   Bogumiła Rozwadowska

WYRÓŻNIENIA

Marta Osińska- Czerner – Polanica - Zdrój

Opiekun:  Bogumiła Rozwadowska

Natalia Hodek – Polanica Zdrój

Opiekun:  Gabriela Tyburska

Klaudia Kornatowska – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

Aniela Komorowska – Kudowa Zdrój

Opiekun: Agnieszka Galuch

 

KATEGORIA III – KLASY IV – VI

 

I MIEJSCE

Kamil Mielcarek – Duszniki - Zdrój

Opiekun:  Agnieszka Gbyl

Daria Siewiera – Polanica Zdrój

Opiekun:  Bartłomiej Balcer

Marta Sroka - Korfantów

Opiekun:  Krystyna Krzywicka

Marcelina Bienek – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

II MIEJSCE

Weronika Ligarska – Polanica - Zdrój

Anna Uryga– Polanica - Zdrój

Kamila Prymus– Polanica - Zdrój

Opiekun: Bartłomiej Balcer

Emma Węglorz – Duszniki - Zdrój

Opiekun:  Agnieszka Gbyl

Karolina Materna - Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

III MIEJSCE

Karolina Mokrycka – Polanica - Zdrój

Julia Jabłońska– Polanica - Zdrój

Opiekun:  Bartłomiej Balcer

Pola Szlosberger – Duszniki - Zdrój

Adela Uznańska -  Duszniki - Zdrój

Opiekun:  Agnieszka Gbyl

WYRÓŻNIENIA

Bartosz Marcinów - Duszniki - Zdrój

Opiekun:   Agnieszka Gbyl

Patrycja   Gładysz – Polanica - Zdrój

Nina Wyszyńska – Polanica - Zdrój

Weronika Jugowiec – Polanica - Zdrój

Paulina Sulewska – Polanica - Zdrój

Opiekun:   Bartłomiej Balcer

Martyna Mączka – Kudowa Zdrój

Opiekun:  Agnieszka Świderska

Zuzanna Glacel – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik – Kiszka

 

KATEGORIA - GIMNAZJUM

I MIEJSCE

Hanna Kiszka – Rybnik

Opiekun:  Katarzyna Michalik - Kiszka

Angelika Pawlik – Szczytna

Opiekun:   Magdalena Kaspera

II MIEJSCE

Karolina Zarówna – Duszniki - Zdrój

Karolina Mielcarek – Duszniki - Zdrój

Opiekun:   Agnieszka Gbyl

III MIEJSCE

Julia Kowalczyk - Hrubieszów

Opiekun:   Aneta Franke

Aleksandra Nowakowska – Duszniki - Zdrój

Opiekun:  Agnieszka Gbyl

WYRÓŻNIENIA

Jakub Kozik - Hrubieszów

Opiekun:  Aneta Franke

 

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

I MIEJSCE

Barbara Bugdol - Rybnik

Opiekun:   Katarzyna Michalik – Kiszka

 

Gratulujemy wszystkim artystom i ich opiekunom. Zapraszamy na szóstą edycję naszego muzyczno - plastycznego święta już za rok!!!

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.