Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Konkurs piosenki anglojęzycznej

konkurs piosenki anglojęzycznej-6 konkurs piosenki anglojęzycznej-5 konkurs piosenki anglojęzycznej-7 konkurs piosenki anglojęzycznej-4

konkurs piosenki anglojęzycznej-8 konkurs piosenki anglojęzycznej-2 konkurs piosenki anglojęzycznej-1 konkurs piosenki anglojęzycznej-3

23 maja w Dworku Chopina odbyła się piąta (jubileuszowa edycja ) Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach, klasy 1-2 oraz 3-4. Po raz pierwszy w tym roku wystąpiły duety. W konkursie wzięło udział dziewiętnaście młodych piosenkarek i piosenkarzy, w tym dwa duety. W kategorii klas 1-2 wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce I- Amelia Tuszyńska w piosence Taylor Swift Shake it off ( Duszniki-Zdrój)

Miejsce II- Mateusz Mioducki w piosence Modern Talking You're my heart, you're my soul( Lewin Kłodzki)

Miejsce III- Filip Zub w piosence Come to our club( Kudowa Zdrój)

W kategorii klas 3-4 rywalizacja była bardzo wyrównana. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom i byli perfekcyjnie przygotowani.

Miejsce I- Wojciech Walasek w piosence Imagine Johna Lennona z własnym akompaniamentem(Polanica -Zdrój)

Miejsce II- Hanna Mazur w piosence I need a hero Bonny Tyler (Duszniki-Zdrój)

Miesce III – duet Matylda Ogonowska i Julia Zachara w piosence Lenki The show (Polanica-Zdrój)

Jury przyznało również dwa wyróżnienia- dla duetu Amelia Boos i Kornelia Woźniak (Polanica-Zdrój) w piosence Alesii Cary How far I will go oraz dla Wiktorii Jabłońskiej (Kudowa-Zdrój) w piosence Big, big world.

Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju reprezentowały także Jowita Uznańska, Pola Szlosberger i Zuzanna Majewska. Poza konkursem w czasie obrad jury zgromadzona publiczność wysłuchała dwóch piosenek przygotowanych przez klasę IIIc- All together now zespołu The Beatles oraz Alone Alana Walkera. Emma Weglorz, która profesjonalnie zapowiadała młodych artystów gościnnie zaśpiewała piosenkę The power of love. Dziękujemy serdecznie panu Damianowi Białasowi za coroczną wielką pomoc w organizacji konkursu, a Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu za możliwość organizacji konkursu w tak pięknym miejscu.

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.