Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Niezwykłe spotkanie

Są takie chwile w życiu, które na długo zapadają w pamięci. Często związane są z osobami, które spotykamy na swojej drodze. My spotkaliśmy 10.11.2017r. Byliśmy z wizytą u pensjonariuszy w Domu Seniora „Magdalenka”. Spotkały się tam dwa pokolenia, które dzieli prawie wszystko, a połączyła sztuka. Nasz szkolny chór „Tarantella” pod kierownictwem pani Agnieszki Gbyl umilił czas seniorom chwilą muzyki, a potem zaczęło się szaleństwo farbami i pędzlami. Efekty można podziwiać na zdjęciach. Było to spotkanie pełne emocji, spotkanie niezwykłe. To co najbardziej zapadnie w naszej pamięci to uśmiechy na twarzach mieszkańców „Magdalenki”.

Dziękujemy uczniom za piękne zaangażowanie i otwarte serce, za czas wypełniony radością, za chwile wzruszeń. Przekazujemy także podziękowania dla uczniów i pana Wiktora Kotarskiego, którzy na lekcjach techniki wykonali cudne zaproszenia dla seniorów na „Jesienne spotkanie ze sztuką”.

W grudniu idziemy z kolejną wizytą. Na pewno podzielimy się wrażeniami.

Magdalenka-1 Magdalenka-10 Magdalenka-11 Magdalenka-2

Magdalenka-3 Magdalenka-4 Magdalenka-5 Magdalenka-6

Magdalenka-7 Magdalenka-8 Magdalenka-9

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.