Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Kartka świąteczna - konkurs

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera.

Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo.

Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca.

22 grudnia 2017 roku podczas Jasełek zostały wręczone nagrody i dyplomy za udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową, którego celem było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami, stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych, rozwijanie wrażliwości estetycznej.

W konkursie wzięło udział 42 uczestników ze Szkoły Podstawowej z Kudowy- Zdroju, Polanicy i Dusznik-Zdroju. Wszystkie kartki były bardzo pomysłowo i ładnie wykonane, komisja miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce zdobyła Marysia Jasińska z Dusznik- Zdroju

II miejsce Kuba Wypart z Kudowy -Zdroju

III miejsce Wiktor Mazurek z Dusznik-Zdroju

W kategorii klas trzecich:

I miejsce Zuzanna Żylińska z Polanicy-Zdroju

II miejsce Franek Olczak z Polanicy- Zdroju

III miejsce Maja Gajewska z Dusznik-Zdroju

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

konkurs kartka świąteczna-1 konkurs kartka świąteczna-2

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.