Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Góry są w porządku

W słoneczny i gorący dzień 21 września uczniowie naszej szkoły z wychowawcami już po raz trzeci wzięli udział w akcji ,,Góry są w porządku”.Organizatorem projektu jest Fundacja Qdowa, PNGS przy współudziale gminy Duszniki-Zdrój i Kudowy- Zdrój. Mieliśmy do pokonania kilkunastokilometrowe trasy prowadzące przez Góry Stołowe. Nie tylko podziwialiśmy uroki naszej cudownej małej ojczyzny ,ale przede wszystkim zadbaliśmy o środowisko zbierając po drodze śmieci. Na mecie w Karłowie spotkaliśmy się z uczniami z Kudowy,gdzie w pięknym plenerze Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnym Parku Narodowego Gór Stołowych -czekało na nas Eko -miasteczko a tam wolontariusze z Hiszpanii, Litwy, Włoch i Rumunii przygotowali gry i zabawy ekologiczno- edukacyjne. Oczywiście był też poczęstunek- kiełbaska z grilla (ach!... jak smakowała po takim wysiłku na świeżym powietrzu ;-) Cel akcji został osiągnięty -aktywne spędzanie czasu w połączeniu z edukacją ekologiczną, a do tego cudowna pogoda i super humory.
Czyż to nie piękne pożegnanie lata:-) ?

Podziękowania dla uczniów zkl. VII A i B,III GO i GS, I ,II i III LMS oraz ich wychowawców: Paniom E. Galler, A. Gbyl,Y. Lesyk, D. Axmann, B. Ryczek ,W. Tobiczyk oraz Panu D. Baczmańskiemu za udział i zaangażowanie!

 

Góry są w porządku-6 Góry są w porządku-1 Góry są w porządku-3 Góry są w porządku-4

Góry są w porządku-7 Góry są w porządku-8 Góry są w porządku-5 Góry są w porządku-2

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.