Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

Wiadomości ze szkoły

Mamy mistrzów powiatu.

W dniu 5.03.2019 Alicja Zaczyk i Alexander Jarus zdeklasowali rywali i zostali Mistrzami Powiatu Kłodzkiego w narciarstwie zjazdowym. Ala wyprzedziła drugą na mecie zawodniczkę prawie o 4  sekundy, a trzecią o ponad 9 sekund! To były popisowe zjazdy w jej wykonaniu. Gdyby startowała w kategorii chłopców, dałoby jej to 3 wynik. Z kolei Olek pokonał rywali z czasem lepszym o ponad sekundę. To świetne wiadomości, bowiem uczniom MZS udało się zrewanżować za mistrzostwa Dolnego Śląska, które odbywały się 2 tygodnie wcześniej w Lądku. Trzeba zaznaczyć, że oboje wyprzedzili regularnie trenujących zawodników z Kłodzka czy Czarnej Góry.
W klasyfikacji zespołowej chłopcy (Jarus, Biernacki, Kijanka) zajęli 2 miejsce (za SP 6 Kłodzko, przed Stroniem Śląskim), natomiast dziewczęta zajęły IV miejsce (niestety 2 zawodniczki zostały zdyskwalfikowane ze ominięcie bramki).
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom za świetne przygotowanie dzieci do zawodów.
mistrzowie powiatu-1 mistrzowie powiatu-2 mistrzowie powiatu-3

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.