Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie


 

Wiadomości ze szkoły

Wyniki konkursu plastycznego

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Plakat Muzyczny w nurcie Pop – Art”

w ramach projektu kulturowego „Chopinalia 2019”

GRAND PRIX

Wiktoria Piekarska – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA KLASY I – III

I miejsce Borys Węglorz – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

II miejsce Malwina Raczuk – Duszniki – Zdrój

/opiekun Dorota Czajkowska/

III miejsce Joanna Biernacka – Duszniki - Zdrój

/opiekun Dorota Czajkowska/

wyróżnienie

Dawid Czyżykowski – Duszniki – Zdrój

/opiekun Aleksandra Rola/

Jagoda Baranowska – Duszniki – Zdrój

/opiekun Dorota Czajkowska/

KATEGORIA KLASY IV – VI

I miejsce Izabela Ortyl – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Maciej Drozd – Polanica - Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

II miejsce – Rozalia Domańska – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Amelia Boos – Polanica - Zdrój

Julia Ligarska – Polanica - Zdrój

Jakub Gazda – Polanica - Zdrój

Hanna Makuchowska – Polanica - Zdrój

Kaja Kożlik – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

III miejsce – Jakub Gudalewicz – Duszniki - Zdrój

Matylda Szrubianiec – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Alan Hes – Polanica Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

wyróżnienie

Pola Szlosberger – Duszniki – Zdrój

Rita Wojtaszczyk - Duszniki – Zdrój

Mikołaj Manikowski – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Oliwia Olak – Polanica - Zdrój

Zuzanna Ziółkowska – Polanica - Zdrój

Ksawery Drzewiecki – Polanica - Zdrój

Franciszek Olczak– Polanica - Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA KLASY VII, VIII i III – GIMNAZJUM

I miejsce Alicja Szeniszewska – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

Emma Węglorz – Polanica - Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

II miejsce Katarzyna Sypek – Polanica Zdrój

Amelia Eliaszuk – Konieczko – Polanica Zdrój

Wiktoria Drzewiecka – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

III miejsce Zuzanna Więcek – Żerniki Wrocławskie

/opiekun Teresa Joanna Rotter/

Jagoda Samolej- Ziółko – Nowy Targ

/opiekun Dorota Kret/

Adela Uznańska – Duszniki- Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

wyróżnienie

Hanna Słupska – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Anna Uryga

/opiekun Bartłomiej Balcer/

GRATULUJEMY !!!

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.