Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Badmintonowe złoto!

Meldujemy, że 5 listopada 2019, rok po debiucie naszej szkoły w zawodach w badmintonie zdobywamy ZŁOTO (klasy 7-8) w finale strefy wałbrzyskiej! Wojtek Kijanka i Mikołaj Manikowski podczas turnieju w Złotym Stoku byli bezkonkurencyjni - nie przegrali żadnego meczu.
Jednym punktem ( z zespołem z Wałbrzycha), złoto przegrały dziewczęta (Ala Zaczyk, Dagmara Jaszczur I Kornelia Siewruk), zajmując bardzo dobre 2 miejsce (rok temu były na miejscu 5). Srebro wywalczyli też panowie z klas 4-6 (Adam Nowakowski i Kuba Dąbrowski).
Wszystkie drużyny zakwalifikowały się tym samym do finałów dolnośląskich, które odbędą się pod koniec listopada we Wrocławiu.  To duży sukces naszych uczniów, którzy amatorsko trenują tą dyscyplinę. Wszystkich zainteresowanych uczniów dołączeniem do sekcji badmintona zapraszamy na bezpłatne zajęcia SKS w poniedziałki o 14:45 i w piątki o 13:10 do hali sportowej. Zajęcia prowadzi Pani Ewa Tucholska. 
Bardzo dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Dusznikach-Zdroju za zapewnienie uczniom transportu na turniej a Panu Grzesiowi za opiekę nad uczniami.
 badminton złoto-2 badminton złoto-1 badminton złoto-3 badminton złoto-5 badminton złoto-4
 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.