Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Olimpijczycy - duma naszej Szkoły

Z wielką radością informujemy, że  dwoje uczniów z naszego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego  bierze udział w III Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Szwajcarii. W składzie Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej znaleźli się: Justyna Panterałka - biathlon i Filip Hawrylak - łyżwiarstwo szybkie. To wielkie osiągnięcie zawodników i ich trenerów. Za ich sukcesami stoją także wspaniali, wspierający Rodzice. Jesteśmy przekonani, że to początek wielkiej kariery sportowej i olimpijskiej naszych Uczniów. Ich nominacja jest już powodem do wielkiej dumy.

W samej Lozannie z widokiem na piękne Alpy Szwajcarskie o medale walczyć będą łyżwiarze figurowi oraz hokeiści. Tu także zlokalizowana będzie Wioska Olimpijska dla sportowców, której miano na czas igrzysk przejmie uniwersytecki kampus. Nasze serca zabiją mocniej, kiedy na biathlonowym stadionie w Prémanon pojawi się Justyna, a na długim torze łyżwiarskim w St. Moritz będzie startował Filip. Obydwoje mają mocne charaktery, są zdeterminowani, pracowici i utalentowani. Cała społeczność szkolna trzyma kciuki za ich starty.

III Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Lozanna 2020 odbędą się w dniach 9-22 stycznia 2020 roku.

  •   Lozanna-2 Lozanna-1
  • Lozanna-2 Lozanna-1

Zdjęcie nr 1 z profilu Filipa Hawrylaka

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.