Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Zawieszenie zajęć szkolnych

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

W związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa w Polsce działamy nadal według wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego. Ustalenia wynikają także z decyzji podjętych przez Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego. Mając na celu działania profilaktyczne, które służą ograniczeniu ryzyka związanego z ewentualnym zakażeniem koronawirusem, po przedstawieniu oficjalnego stanowiska Ministra Edukacji Narodowej zawieszam z dniem jutrzejszym tj. 12 marca 2020 r. wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze do odwołania.

Biorąc pod uwagę konieczność zorganizowania przez Państwa opieki nad najmłodszymi uczniami, możliwe jest w szczególnych wypadkach, zorganizowanie zajęć świetlicowych w dniach 12 i 13 marca 2020 r. Uczniów należy zgłosić telefonicznie. Świetlica będzie czynna od godz. 6:30 do godz. 16:00. Od dnia 16 marca 2020 r. wszystkie budynki szkolne zostaną zamknięte.

Informuję, że rodzicowi dziecka do 8. roku życia w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy  się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368);

Drodzy Rodzice i Uczniowie, proszę o rozwagę i stosowanie się do wszystkich wytycznych podawanych przez Głównego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego.

W sytuacjach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny 74 8669-368 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a także  przez dziennik elektroniczny.

Renata Brodziak - dyrektor MZS

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.