Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Rekrutacja 2020/21 - zmiany !

Szanowni Rodzice !

Trwa rekrutacja do klas pierwszych oraz klasy czwartej sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Dusznikach-Zdroju na rok szkolny 2020/2021.

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem od dnia 23 marca br. zmieniamy tradycyjną /papierową/ formę przyjmowania wniosków na rekrutację elektroniczną. Prowadzimy także rekrutację do świetlicy szkolnej.

Prosimy o przysyłanie dokumentacji – wniosku rekrutacyjnego - na skrzynkę mailową szkoły –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w formie skanów lub fotografii dokumentów.

Przypominam, że wzór wniosku znajduje się pod adresem: http://www.mzs.duszniki.pl/start/images/rekrutacja/wniosek_o_przyjecie_do_szkoly.pdf, a wzór zgłoszenia do świetlicy szkolnej znajdą Państwo pod adresem: http://www.mzs.duszniki.pl/start/images/rekrutacja/karta%20zgoszenia%20dziecka%20do%20wietlicy.pdf

Rodzice kandydatów do klasy IV sportowej powinni złożyć deklarację przystąpienia do próby sprawnościowej: http://www.mzs.duszniki.pl/start/images/rekrutacja/Prba%20sprawnociowa%202020r-%20deklaracja.pdf

Przypominam, że rekrutacja trwa do 27 marca 2020 roku.

Renata Brodziak – dyrektor MZS

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.