Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie,
Przed nami nowy rok szkolny pełen wyzwań organizacyjnych, ale mam nadzieję także ciekawych projektów dydaktycznych. Ostanie miesiące pokazały jak z wielką klasą, dystansem i zaangażowaniem potrafili Państwo sprostać wymogom nauczania zdalnego. Uwagi i Państwa wsparcie okazały się nieocenione.
1 września 2020 r. zapraszamy Uczniów do szkoły na spotkania z Wychowawcami. Ze względu na obowiązujace przepisy sanitarne nie planujemy uroczystych apeli.
Pragnę, aby Uczniowie mogli uczyć się w swoich klasach z udziałem Nauczycieli, bez konieczności funkcjonowania tylko w świecie wirtualnym. To czy uda nam się w Dusznikach, w naszej szkole zachować formę tradycyjnego nauczania, zależy od nas wszystkich. Zależy od naszej odpowiedzialności i zdyscyplinowania. Wierzę w Państwa rozsądek, rodzicielską mądrość. Wierzę w nauczycielski talent i profesjonalizm Pracowników niepedagogicznych. Wierzę w odpowiedzialność Uczniów.
Zamieszczam na naszej stronie plan wejść do szkoły oraz nowy regulamin MZS w okresie zagrożenia COVID-19.
Życzę w nowym roku szkolnym dobrego zdrowia, radości i wszystkiego, co daje poczucie spełnienia. Życzę uśmiechu, który jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka.

Z wyrazami szacunku

Renata Brodziak - dyrektor MZS

Uwaga ważne - regulamin funkcjonowania MZS w czasie epidemi COVID 19 - obowiązuje wszystkich uczniów i rodziców. - dokument w formacie PDF.

 rozpoczecie 2020

 

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.