Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

SPORTOWA KOLOROWANKA - WYNIKI

 
wf konkurs plas-1 wf konkurs plas-2 wf konkurs plas-3 
wf konkurs plas-4 wf konkurs plas-5 wf konkurs plas-6
Znamy wyniki konkursu "Pokoloruj świat na sportowo" organizowanym przez Fundację Moniki Pyrek. Dziękujemy za taki pozytywny odbiór i piękne prace. Do konkursu zostało zgłoszonych 641 sportowych kolorowanek z czego aż 40 z naszej szkoły. Niestety nikomu nie udało się zdobyć nagrody głównej, jednak organizator zauważył zaangażowanie naszej szkoły i obiecał wysłać nagrody pocieszenia dla uczniów MZS. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Przypominamy o trwającej rywalizacji "Zdalny WF w MZS" w aplikacji ENDOMONDO.
Ze sportowym pozdrowieniem
Zespół WF
 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.