Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Stypendyści w MZS

W ostatnich dniach na terenie szkoły miała miejsce kameralna uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Pandemia uniemożliwiła zorganizowanie wielkiej gali w Teatrze w Szczawnie-Zdroju. Pan Kurator Roman Kowalczyk zobligował dyrektorów szkół do przekazania wyróżnionym Uczniom dyplomów i życzeń.

W gronie Stypendystów znaleźli się:

Łukasz Gnojnicki uczeń klasy III LMS, który uzyskał w ubiegłym roku szkolnym średnią 5,44 i wzorowe zachowanie oraz

Igor Kotarski uczeń klasy IILM4 ze średnią 5,25 i wzorowym zachowaniem.

Obydwaj Licealiści są niezwykle ambitni i mają rozległe zainteresowania. Łukasz przez wile lat trenował biathlon. Pasjonują go przedmioty przyrodnicze i języki obce. Teraz z ogromną energią przygotowuje się do egzaminu maturalnego. Działa aktywnie w Samorządzie Szkolnym.

Igor wybrał rozszerzenia z historii i języka polskiego, ale ma także uzdolnienia informatyczne. W ubiegłym roku zdobył II miejsce w ogólnopolskim konkursie, w którym musiał wykazać się wiedzą historyczną, a także umiejętnością zaprezentowania jej w atrakcyjnej formie multimedialnej. Jego kolejne multimedialne prace zostały zgłoszone do prestiżowych konkursów w ramach projektu „Inteligentny Samorząd – Change The Game”.

Spotkanie ze Stypendystami z Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego i Ich Rodzicami Państwem Anetą i Witosławem Gnojnickimi oraz Państwem Patrycją i Wiktorem Kotarskimi wywołało wiele wzruszeń.

Łukaszowi i Igorowi cała społeczność szkolna życzy wielu naukowych sukcesów, a ich Rodzicom gratuluje tak uzdolnionych Dzieci.

nagrody premiera-1 nagrody premiera-2 nagrody premiera-3

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.