Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Czekamy na Was:)

Drodzy Uczniowie,

17 maja 2021 r. wracacie do nauki hybrydowej. Będziecie realizować lekcje zdalne oraz co drugi dzień stacjonarne. To taka forma przyzwyczajenia się do zwykłych lekcji w klasie. Od 31 maja 2021 r. zajęcia dydaktyczne będą realizowane w szkole codziennie.

My Nauczyciele bardzo cieszymy się z Waszego powrotu. Marzymy o zwykłej formie lekcji w klasie. Zależy nam na realizowaniu materiału z naszych przedmiotów, ale przede wszystkim na rozmowach z Wami. Chcemy zobaczyć Was i nacieszyć się Waszym widokiem.

Zdajemy sobie sprawę, że wracacie do szkoły pełni obaw. Pamiętajcie jednak, że wracacie do szkoły, którą dobrze znacie. Po kilku daniach wszystko, co budziło lęk, okaże się całkiem niegroźne.

Nie mogę Wam obiecać, że do końca roku szkolnego nie będzie żadnej klasówki i że nauczyciele nie będą egzekwować wiedzy. Ostatnie miesiące były sprawdzianem i dla Was i dla nas. Jestem przekonana, że już po pierwszych lekcjach w szkole wypracujecie z Nauczycielami formy edukacji. Z pewnością będzie więcej doświadczeń, ćwiczeń, pracy w grupch i pracy projektowej, bo to najlepsze metody zdobywania wiedzy. Będzie czas na powtórzenie i utrwalenie wiadomości. Zgłaszajcie Nauczycielom wszystkie problemy. Mówcie otwarcie o swoich uczuciach, o swoich lękach, o swoich emocjach. Do Waszej dyspozycji są także Pedagodzy, Psycholog i Terapeuci. Szczegółowe informacje dotyczące powrotu do szkoły otrzymacie od Wychowawców.

Drodzy Uczniowie,

Czekamy na Was z otwartymi umysłami, otwartą przestrzenią, z nowymi pomysłami, wrażliwi na Wasze potrzeby.

 

                                                                                              W imieniu Nauczycieli

                                                                                    Renata Brodziak – dyrektor Szkoły.

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.