Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Nowy rok szkolny 2021/22

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie,

Wakacje dobiegają końca. Mam nadzieję, że udało się Państwu odpocząć i nacieszyć latem.
Przed nami nowy rok szkolny. Jestem przekonana, że uda nam się zrealizować wiele ciekawych przedsięwzięć dydaktycznych

i wychowawczych. Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało swoje priorytety. Szczególną uwagę zwrócimy na kształtowanie postaw uczniowskich. Niezwykle ważne będą projekty patriotyczne i kulturowe. Wzmocnimy działania proekologiczne, ponieważ wszyscy powinniśmy dbać o środowisko naturalne.

Ostanie miesiące pokazały jak z wielką klasą, dystansem i zaangażowaniem potrafili Państwo sprostać wymogom nauczania zdalnego. Z uśmiechem i nadzieją przyjęłam informację, że od września możemy prowadzić zajęcia w trybie stacjonarnym.

1 września 2021 r. zapraszamy Uczniów do szkoły na spotkania z Wychowawcami. Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne nie planujemy uroczystych apeli. Sam fakt obecności Uczniów w salach lekcyjnych jest powodem do wielkiej radości.

W sposób szczególny zwracam się do Uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Uczynimy wszystko, abyście mogli u nas rozwijać swoje talenty i realizować swoje marzenia.
Pragnę, aby Uczniowie mogli uczyć się w swoich klasach z udziałem Nauczycieli, bez konieczności funkcjonowania tylko w świecie wirtualnym. To czy uda nam się w Dusznikach, w naszej szkole zachować formę tradycyjnego nauczania, zależy od nas wszystkich. Zależy od naszego zdyscyplinowania. Wierzę w rozsądek i mądrość Rodziców. Wierzę w nauczycielski talent i profesjonalizm Pracowników niepedagogicznych. Liczę na odpowiedzialność Uczniów.

W tym roku szkolnym wiele uwagi poświęcimy na kampanię zachęcającą do szczepień przeciw COVID-19. Będziemy promować zasady zdrowego stylu życia w czasie trwania pandemii. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Uczniom.

W związku z wytycznymi MEiN, MZ i GIS w szkole nadal będzie obowiązywał regulamin funkcjonowania w czasie zagrożenia COVID-19.


Wszystkim życzę w nowym roku edukacyjnym dobrego zdrowia, optymizmu i energii do budowania pozytywnego wizerunku naszej wspólnej szkoły.

Z wyrazami szacunku

Renata Brodziak - dyrektor MZS

Rozpoczęcie roku szklnego odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Rodzice towarzyszący Uczniom nie wchodzą do budynków szkolnych, poza klasami pierwszymi ( z dzieckiem może wejść jeden Rodzic lub Opiekun). Proszę zapoznać się z przydziałem sal, w których odbędą się spotkania z Wychowawcami.

Uwaga ważne - regulamin funkcjonowania MZS w czasie epidemii COVID 19 - obowiązuje od 01 września 2021 wszystkich uczniów,

rodziców i pracowników - dokument w formacie PDF.

 

rozpoczcie   plakat a3 2021

zasady wejcia do budynkw

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.