Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Zakończenie roku, rozdanie świadectw

Informacja odnośnie organizacji zakończenia roku szkolnego 2019/20.

 

Konkurs plastyczny - wyniki

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

na ilustrację do wiersza o muzyce, Fryderyku Chopinie

oraz do wybranej pieśni Fryderyka Chopina

w ramach projektu kulturowego „Chopinalia 2020”

W tym roku jury przyznało wyjątkowo dwie nagrody Grand Prix

GRAND PRIX

Weronika Jeśmian – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

Alicja Rojek – Święta Katarzyna

                                  /opiekun Anita Mikielewicz/

KATEGORIA KLASY I – III

I miejsce Lena Kawa – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

II miejsce Jan Mirecki – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Elżbieta Jaromik – Polanica – Zdrój

/opiekun Irena Sadko/

III miejsce Ewelina Kalicun – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Kamil Płaza - Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Borys Węglorz – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Wyróżnienie

Amelia Tuleta – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Milena Boos – Polanica – Zdrój

/opiekun Irena Sadko/

Ewa Piotrowska – Duszniki – Zdrój

Marcel Szkornik – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

KATEGORIA KLASY IV – VI

I miejsce Paulina Śmichura – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

II miejsce Amelia Boos – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

III miejsce Matylda Szrubianiec – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Wyróżnienie

Dominik Jabłoński – Duszniki – Zdrój

Hanna Piotrowska – Duszniki – Zdrój

Andżelika Krupa – Duszniki - Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Kacper Wach – Polanica – Zdrój

Marceli Dębiński – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA KLASY VII - VIII

I miejsce Aleksandra Mikołajska – Nowy Targ

/opiekun Dorota Kret, Maria Mrożek/

II miejsce Rita Wojtaszczyk – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

III miejsce Natalia Rutkowska – Wrocław

/opiekun Bożena Czerwińska – Górz/

Julia Hendzel – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

Wyróżnienie

Adrianna Brzeska – Nowy Targ

/opiekun Dorota Kret/

Hanna Makuchowska – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce Emma Węglorz – Duszniki- Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

GRATULUJEMY !!!

Konkurs literacki - wyniki

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

na wiersz inspirowany muzyką, życiem

i twórczością Fryderyka Chopina

                              w ramach projektu kulturowego „Chopinalia 2020”

I miejsce Marceli Dębiński – Polanica - Zdrój

/opiekun Beata Muziewicz/

II miejsce Kaja Koźlik - Polanica - Zdrój

/opiekun Beata Muziewicz/

III miejsce Wojciech Walasek – Polanica - Zdrój

/opiekun Jolanta Marczyk – Gil/

wyróżnienie

Patrycja Książek – Polanica - Zdrój

Opiekun Damian Naryński//

GRATULUJEMY !!!

Próba sprawnościowa

  Zapraszamy na próby sprawnościowe do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego

Na próbę należy zgłosić się z zaświadczeniem o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.

Zaświadczenie może być wydane przez lekarza pierwszego kontaktu.

Biathlon - 24 czerwca 2020 r. godz. 8:30 – zbiórka w budynku przy ul. Wybickiego 2a

Piłka nożna – 29 czerwca 2020 r. godz. 10:00 – zbiórka – boisko „Orlik” ul. Sportowa 6

ZDAWANIE PODRĘCZNIKÓW

HARMONOGRAM ZDAWANIA PODRĘCZNIKÓW dla klas I-VI

(rok szkolny 2019/2020)

19.06. – PIĄTEK

8.30 – 10.00 – klasa 6A

10.15 – 11.45 – klasa 6B

12.00 – 13.30 – klasa 6C

22.06. – PONIEDZIAŁEK

8.30 – 10.00 – klasa 5A

10.15 – 11.45 – klasa 5B

12.00 – 13.30 – klasa 4A

23.06. – WTOREK

8.30 – 10.00 – klasa 3A

10.15 – 11.45 – klasa 3B

12.00 – 13.30 – klasa 2A

24.06. – ŚRODA

8.30 – 10.00 – klasa 2B

10.15 – 11.45 – klasa 1A

12.00 – 13.30 – klasa 1B

Podręczniki powinny być bez okładek, bez zbędnych kartek/notatek.

W tym terminie należy również oddać pozostałe książki wypożyczone
z biblioteki szkolnej (np. lektury).

Odbiór podręczników będzie się odbywał w przedsionku szkoły (główny budynek). Osoby wchodzą pojedynczo, w maseczkach. Po wejściu do szkoły konieczna jest dezynfekcja rąk.

BUDYNEK - Wybickiego 2a, odbiór w biliotece szkolnej. 

22.06. – PONIEDZIAŁEK

od godz. 8:00  klasa 7A i 7B

 

23.06. – WTOREK

od godz. 8:00  klasa 8A i 8B

Uwaga: Klasy 8 muszą rozliczyć się biblioteką i przygotować karty obiegowe.

Wszystkich obowiązują zasady sanitarne w związku z epidemią COVID-19. Na terenie szkoły obowiązuje  maseczka ochronna i dezynfekcja  rąk.

Egzamin ósmoklasisty-zasady COVID19

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.