Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Uwaga WAŻNE

NAUCZANIE ZDALNE ZASADY - informacje dla rodziców - kliknij by otworzyć dokument w formacie PDF.

 

PEDAGODZY SZKOLNI - jak się skontaktować - kliknij by otworzyć dokument w formacie PDF

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI WSPIERAJĄCYCH PROCES EDUKACYJNY  - PEDAGODZY I NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY - kliknij by otworzyć dokument w formacie PDF

ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI - kliknij by otworzyć dokument w formacie PDF

 

Zasady BEZPIECZEŃSTWA podczas lekcji on-line - dokument w formacie PDF

 

 

Szanowni Rodzice,
Mija kolejny trudny dzień dla Państwa, Waszych Dzieci, ale także dla Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły. Uruchomiliśmy w miarę naszych możliwości formy nauczania zdalnego, które są zgodne z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej. Otrzymali Państwo zestawy z materiałem dla Waszych Dzieci do realizacji na najbliższe dwa tygodnie. Wielu nauczycieli kontaktuje się Państwem wykorzystując nasz dziennik Uonet+, elektroniczną pocztę lub portale społecznościowe. Zdaję sobie sprawę, że nie są to doskonałe sposoby komunikacji i nauczania na odległość. Perspektywa przedłużenia zawieszenia zajęć stanowi dla Państwa i dla nas ogromne wyzwanie. My Nauczyciele też ciągle uczymy się, szukamy jak najlepszego rozwiązania kwestii edukacji zdalnej w naszej szkole. W tej chwili Nauczyciele naszej szkoły pracują nad lekcjami, które będą realizować na odległość. W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Otrzymamy odpowiedzi jak oceniać Uczniów, w jaki sposób egzekwować ich wiedzę? Jak w sposób zgodny z prawem wykorzystywać zdalne formy nauczania? Jak pomóc Uczniom i ich Rodzicom, którzy nie posiadają komputerów, czy telefonów?

Bardzo liczę na Państwa wsparcie, zrozumienie i życzliwość. Tylko wtedy uda nam się wspólnie przetrwać niełatwy czas związany z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem. Życzę z całego serca wszystkim Państwu oraz Waszym Rodzinom spokoju, siły i dobrego zdrowia.

Z wyrazami szacunku

Renata Brodziak - dyrektor MZS

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.