Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

kodowanie

 

Wiadomości ze szkoły

Konkurs plastyczny - wyniki

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

na ilustrację do wiersza o muzyce, Fryderyku Chopinie

oraz do wybranej pieśni Fryderyka Chopina

w ramach projektu kulturowego „Chopinalia 2020”

W tym roku jury przyznało wyjątkowo dwie nagrody Grand Prix

GRAND PRIX

Weronika Jeśmian – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

Alicja Rojek – Święta Katarzyna

                                  /opiekun Anita Mikielewicz/

KATEGORIA KLASY I – III

I miejsce Lena Kawa – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

II miejsce Jan Mirecki – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Elżbieta Jaromik – Polanica – Zdrój

/opiekun Irena Sadko/

III miejsce Ewelina Kalicun – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Kamil Płaza - Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Borys Węglorz – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Wyróżnienie

Amelia Tuleta – Korfantów

/opiekun Krystyna Krzywicka/

Milena Boos – Polanica – Zdrój

/opiekun Irena Sadko/

Ewa Piotrowska – Duszniki – Zdrój

Marcel Szkornik – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

KATEGORIA KLASY IV – VI

I miejsce Paulina Śmichura – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

II miejsce Amelia Boos – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

III miejsce Matylda Szrubianiec – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Wyróżnienie

Dominik Jabłoński – Duszniki – Zdrój

Hanna Piotrowska – Duszniki – Zdrój

Andżelika Krupa – Duszniki - Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

Kacper Wach – Polanica – Zdrój

Marceli Dębiński – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA KLASY VII - VIII

I miejsce Aleksandra Mikołajska – Nowy Targ

/opiekun Dorota Kret, Maria Mrożek/

II miejsce Rita Wojtaszczyk – Duszniki – Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

III miejsce Natalia Rutkowska – Wrocław

/opiekun Bożena Czerwińska – Górz/

Julia Hendzel – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

Wyróżnienie

Adrianna Brzeska – Nowy Targ

/opiekun Dorota Kret/

Hanna Makuchowska – Polanica – Zdrój

/opiekun Bartłomiej Balcer/

KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce Emma Węglorz – Duszniki- Zdrój

/opiekun Agnieszka Gbyl/

GRATULUJEMY !!!

 

Portret wspólny przyjaciół szkoły

Zapraszamy wszystkich do umieszczenia swojego zdjęcia. Wystarczy kliknąć w wybrane miejsce by przesłać plik.